skip to Main Content

PRIVALUMAI

EKONOMIŠKUMAS

A+  energinio naudingumo klasės butuose užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis. Namai šildomi dujomis (grindinis šildymas). Visuose butuose įrengiamas reguliuojamas grindinis šildymas užtikrins tolygų šilumos pasiskirstymą ir komfortabilią oro cirkuliaciją visuose namuose. Taip sutaupysite ir vietą kambariuose, ir šildymui skiriamas išlaidas.

SUTVARKYTA APLINKA

Naujakurių laukia sutvarkytas ir pilnai įrengtas gerbūvis: išlyginamas sklypas, pirmo aukšto butams įrengiamos erdvios medinės terasos, paklojamos trinkelės, pasėjama veja.

REKUPERACIJA

Gyventojai turės galimybę įsirengti rekuperacinę oro vėdinimo sistemą ir taip kambariuose užtikrinti sveikesnę aplinką: gaivus ir grynas oras padeda būti žvaliam ir aktyviam visą dieną, o naktį užtikrina pilnavertį ir kokybišką miegą.

GAMTA IR GRYNAS ORAS

Šalia jūsų namų vos kelios minutės kelio – visus metus žaliuojanti gamta ir Nevėžio kraštovaizdžio draustinis. Nevėžio vingiai labai vaizdingi bet kuriuo metų laiku. Daug gryno oro, sveikata ir gera nuotaika!

Bendraukime!

Turite klausimų? Parašykite mums:

Indrė Zailskaitė

+370 601 46 263
indre@nevezioparkonamai.lt

Simona Janulaitienė

+370 648 28 755
simona@nevezioparkonamai.lt

Bendraukime!

Turite klausimų?
Parašykite mums: